W kilku słowach o nas.

banner-1600×678

Firma

DAVHON Meble to dynamicznie rozwijający się producent i dystrybutor mebli . Firma powstała w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży wyposażenia wnętrz i sprzedaży mebli tapicerowanych oraz materacy.

W każdym dniu staramy się uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty, dzięki czemu nieustannie podążamy za panującymi trendami. Pamiętamy nie tylko o Klientach poszukujących nowinek i „topowych” produktów, ale nie zapominamy o grupie Klientów poszukujących czegoś tradycyjnego i klasycznego.

Nasi konsultanci to sprawna i kreatywna załoga, która ceni Twój czas i pieniądze.

Mając na uwadze dobro każdej strony potencjalnej transakcji oferujemy produkty o wysokiej jakości i możliwie najniższej cenie. Każdy produkt naszej oferty staramy się starannie zaprezentować poprzez wyczerpujące opisy i liczne fotografie, stwarzamy w ten sposób wirtualne poczucie rzeczywistości opisywanego przedmiotu.

Misja

Misją naszej firmy jest zadowolenie każdego klienta dokonującego u nas zakupów. Jej realizacja jest uzyskiwana poprzez stosowanie się do założonych priorytetów naszej polityki sprzedaży, tj.:

  • wysoka jakość obsługi Klienta,
  • jasność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji,
  • szybkość finalizacji transakcji