Witamy,

w naszym sklepie znajdują się produkty dostępnie w kategorii “Dostępne w 24h”. Klienci mogą liczyć, że produkty znajdujące się w tym przedziale będą przygotowane i dostarczone szybciej niż standardowy asortyment. Zamówienia realizowane są w przeciągu jednego dnia roboczego i obejmują określoną ofertę przedstawioną poniżej.

Chcesz zamówić towar dostępny w opcji “Dostępny w 24h”? To bardzo proste, patrz!

Krok I: Użyj przycisku “Kliknij, aby przejść na stronę“, który automatycznie przeniesie Cię do wariantu produktu wybranego z poniższej tabeli.
Krok II: Na stronie wybierz rozmiar, stelaż, tkaninę i sposób dostawy (w przypadku wyboru dostawy kurierem, termin dostawy produktów z kategorii “Dostępny w 24h” wynosi 1-2 dni robocze), a następnie kliknij “Dodaj do zamówienia” (Uwaga! Ważne, aby wybrane przez Ciebie specyfikacje towaru odpowiadały wersjom z tabeli poniżej, ponieważ towar tylko w tych konkretnych parametrach jest dostępny w ciągu 24h).
Krok III: Sprawdź dokładnie swoje zamówienie w koszyku, następnie kliknij “Wyślij zamówienie“. W wyświetlonym oknie podaj swoje dane – natomiast w “Wiadomość do sprzedającego” wpisz hasło NADSTAN, co sprawi, że zamówiony mebel zostanie do Ciebie wysłany najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

 

Nazwa Rozmiar Stelaż Tkanina Ilość
 

 

BONY

 

 

 

 

120X200

 

 

DREWNIANY 32 LISTWOWY

 

 

Sawana21

 

 

3 szt.

 

 

 

 

VENNA

 

 

 

 

140X200

 

 

DREWNIANY (PODNOSZONY)
32 LISTWOWY

 

 

Sawana21

 

 

1 szt.

 

 

 

 

BONY

 

 

 

 

140X200

 

 

DREWNIANY 50 LISTWOWY

 

 

Sawana14

 

 

1 szt.

 

 

 

 

VENNA

 

 

160X200

 

 

DREWNIANY (PODNOSZONY)
32 LISTWOWY

 

 

MADRYT907
(EKOSKÓRA)

 

 

1 szt.