Witamy,

w naszym sklepie znajdują się produkty dostępnie w kategorii “Dostawa w 48h”. Klienci mogą liczyć, że produkty znajdujące się w tym przedziale będą przygotowane i dostarczone szybciej niż standardowy asortyment. Zamówienia realizowane są w przeciągu dwóch dni roboczych i obejmują określoną ofertę przedstawioną poniżej.

Chcesz zamówić towar dostępny w opcji “Dostawa w 48h”? To bardzo proste, patrz!

Krok I: Użyj przycisku “Kliknij, aby przejść na stronę“, który automatycznie przeniesie Cię do wariantu produktu wybranego z poniższej tabeli.
Krok II: Na stronie wybierz rozmiar, stelaż, tkaninę i sposób dostawy (w przypadku wyboru dostawy kurierem, termin dostawy produktów z kategorii “Dostawa w 48h” wynosi 1-2 dni robocze), a następnie kliknij “Dodaj do zamówienia” (Uwaga! Ważne, aby wybrane przez Ciebie specyfikacje towaru odpowiadały wersjom z tabeli poniżej, ponieważ towar tylko w tych konkretnych parametrach jest dostępny w ciągu 48h).
Krok III: Sprawdź dokładnie swoje zamówienie w koszyku, następnie kliknij “Wyślij zamówienie“. W wyświetlonym oknie podaj swoje dane – natomiast w “Wiadomość do sprzedającego” wpisz hasło NADSTAN, co sprawi, że zamówiony mebel zostanie do Ciebie wysłany najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

 

Nazwa Rozmiar Stelaż Tkanina Ilość
 

Venna

 

 

140×200

 

Drewniany 32 listwowy ze sprężynami (podnoszony)

 

Sawana21

 

2 szt.

 

Kliknij, aby przejść na stronę

 

Venna

 

 

160×200

 

Drewniany 32 listwowy ze sprężynami (podnoszony)

 

Sawana21

 

1 szt.

 

Kliknij, aby przejść na stronę

 

Candy2

 

 

160×200

 

Metalowy 34 listwowy z siłownikami gazowymi (podnoszony)

 

Sawana21

 

2 szt.

 

Kliknij, aby przejść na stronę